Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To dorzućcie do tej listy srebrnego Citroena C5, nie pamiętam numeru, ale kilka razy widziałem go w akcji na krajowej 17 tuż za Lublinem w kierunku Kurowa. Poza tym w okolicach Międzyrzeca Podlaskiego jeździ bialska vectra, ale nie w kolorze srebrnym, tylko czarnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To popieram,za te pieniądze powinno dokupić się jeszcze parę "sreberek" aby mogły kursować w godzinach nocnych np.po ulicach :Czechowa,Czubów i Kalinowszczyzny bo strach wyjechać z podrzędnych ulic aby się nie wpakować pod jadącą 180 km/h Be eMkę. ALE CHOWANIE RADARÓW PO ŚMIETNIKACH to tak jakby na zające wybrać się z karabinem maszynowym....niehonorowe i niesmaczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rrr napisał:
To dorzućcie do tej listy srebrnego Citroena C5, nie pamiętam numeru, ale kilka razy widziałem go w akcji na krajowej 17 tuż za Lublinem w kierunku Kurowa. Poza tym w okolicach Międzyrzeca Podlaskiego jeździ bialska vectra, ale nie w kolorze srebrnym, tylko czarnym.
A MOŻE TO BYLI PRZEBIERAŃCY KTÓRZY DORABIALI NA BOKU?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Radzyniu to jeździ auto o numerach LRA F672
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe tłumaczenie ,że nie wymuszają zwiększenia prędkości,wtorek krajowa 17 kilka kilometrów głupki za mną jechali ,oczywiście mruganie długimi ,zjechałem max na prawo ,żeby mnie wyprzedzili,no i co się stało?200 i 3 pkt,za co to niech się każdy domyśli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
54yt5y napisał:
ciekawe tłumaczenie ,że nie wymuszają zwiększenia prędkości,wtorek krajowa 17 kilka kilometrów głupki za mną jechali ,oczywiście mruganie długimi ,zjechałem max na prawo ,żeby mnie wyprzedzili,no i co się stało?200 i 3 pkt,za co to niech się każdy domyśli
To trzeba było jechać zgodnie z przepisami, głupku To sa w ogóle jakieś durne argumenty. Jeździjcie zgodnie z przepisami, a nie marudźcie na policję. Ja w sierpniu jechałem pod Piaskami 120 i zapłaciłem mandat. Mogę się tylko bić w piersi i pluć sobie w brodę, że jechałem za szybko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policjanci wykonuja tylko polecenia swoich przelozonych, Ci z koleji wykonuja polecenia kogos kto siedzi wyzej w rzadzie. Mowia im zeby scigali za predkosci i to robia. Jesli mozna miec do kogos o to pretensje to tylko i wylacznie do zlobow siedzacych na ul. Wiejskiej w Warszawie. Zlobow ktorzy pchali sie do koryta a teraz chca jak najwiecej z niego wyciagnac, bo kadencja krotka a po tym co robia a raczej nie robia to polowa z nich juz drugiej szansy nachapania sie nie dostanie. Marcel mowi o Hiszpanii i mandtach za jazda lewym pasem i mandaty za zmiane pasa ruchu bez kierunkowskaza. Niestety Polska byla jest i bedzie zawsze 20 lat za "murzynami" wiec nie ma co porownywac. 20 lat za "murzynami" rowniez pod wzgledem kultury jazdy i kultury na codzien. Zeby to zmienic nie trzeba zmieniac prawa tylko ludzi trzeba zmieniac a tego sie szybko nie zrobi, jesli kiedykolwiek w ogole sie to uda. Osobiscie watpie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedawno jakis czlowiek powiedzial ze jego nie interesuje to gdzie sa ustawione fotoradary, gdzie jezdza videorejestratory gdzie jest na drodze Policja. Bo jezdzi zgodnie z przepisami i sie tym nie intersuje, nie boi sie ze go zatrzymaja bo nie maja za co. Ciekawi mnie ilu z was jakby was zatrzymali za predkosc to ilu z was by sie zaczelo glupio tlumaczyc i mieszac w zeznaniach a ilu z was z pokora uderzylo by sie w piers i powiedzialo "tak popelnilem blad, zrobilem to ze swiadomoscia i premedytacja. Prosze mi wypisac mandat i dodac odpowiednia ilosc punktow" Ilu? Moze z 5% chociaz i to nie wiem. Po to ktos wymyslil prawo, ograniczenia zeby ich przestrzegac. A jak ktos uwaza ze sa niepotrzebne to niech wyjedzie na Kamczatke tam nie trzeba sie zadnymi ograniczeniami przejmowac. Niech jajo nie bedzie madrzejsze od kury, wtedy wszyscy beda bezpieczni i nie beda jeczec jak bite psy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem już do czynienia z kilkoma taki samochodzikami (2 razy mnie capneli) i z tego co pamiętam to były to inne numery rejestracyjne. Jakaś ściema z tymi podanymi numerami tych "sreberek" Pozdrawiam gumiś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiecie co Ci wszyscy co pisza ze dobrze ze łapią ze jezdza sreberka to ile wy tysięcy km robicie rocznie 20? 30? większość ludzi robi tyle w przeciągu miesiąca/dwóch i to oni musze najwiecej jezdzić a ten co jedzie raz na rok w dalsza trase to niech sobie jezdzi zgodnie z przepisami ale dzisiaj jest takie tempo zycia ze trzeba jechać szybciej i nic na to nie poradzimy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
wiecie co Ci wszyscy co pisza ze dobrze ze łapią ze jezdza sreberka to ile wy tysięcy km robicie rocznie 20? 30? większość ludzi robi tyle w przeciągu miesiąca/dwóch i to oni musze najwiecej jezdzić a ten co jedzie raz na rok w dalsza trase to niech sobie jezdzi zgodnie z przepisami ale dzisiaj jest takie tempo zycia ze trzeba jechać szybciej i nic na to nie poradzimy.
Glupszej wypowiedzi i argumentacji tutaj chyba nikt nie napisal i juz nie napisze. Ta wygrywa wszystkie klasyfikacjie glupoty. Gratuluje. Zestaw choinek zapachowych do auta wyslemy pod wskazany adres.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko dlaczego te sreberka stwarzają zagrożenie? Radiowozy, nieważne oznakowane czy nie, powinny stosować się do przepisów ruch drogowego!!! Uprzywilejowane są tylko i wyłącznie w przypadku gdy mają jednocześnie włączony sygnał świetlny i dźwiękowy!!! Ludzie z Lublina chyba w większości już widzieli popisy kierowców owych sreberek! Pomysł dla dziennikarzy - zamontujcie kamerę w aucie i poobserwujcie zachowanie sreberka chociaż przez jeden dzień. Ciekawe ile punktów uzbierają!!! Czekam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Białej Podlaskiej Vectra z numerami LB 19392 nie jest srebrna ale granatowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Georg napisał:
w Białej Podlaskiej Vectra z numerami LB 19392 nie jest srebrna ale granatowa.
Ja mam prawo jazdy od 1981 r. Od tego czasu przejechałem Europę wzdłuż i wszech kilka razy. Uważam się za doświadczonego kierowcę. wiele widziałem. I z roku na rok coraz częściej zadaję sobie pytanie: Ludzie, gdzie i po co wy się spieszycie?? Czy nie lepiej jest wyjechać te kilkanaście minut wcześniej, aniżeli gnać na złamanie karku?? Po co jadąc od Warszzawy w kierunku Lublina wyprzedzacie za Jastkowem - często na trzeciego albo - co też widziałem -- z prawej strony. Przecież i tak wszyscy sie spotyaką na pierwszych swiatłach. Bez sensu. A z inej beczki -- korki w 90 proc,. powodują sami kierowcy. Zielone światło -- ptrzejeżdżają 4,5 samochody. Mogłoby dwa razy tyle, gdyby kierowcy ruszali z większą werwą. Skręt -- to samo, zwalniają do 5 km/h . Też bez sensu. A dla przeciwników sreberek -- życzę szerokiej drogi. Ale nie szukajcie na siłę wad i minusów ich pracy (sreberek), tylko okażcie więcej pokory. Tak, na drodze własnie pokora sie przydaje, zwłaszcza na polskich drogach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie redaktorzy... Gdzie Zamojski Fiat Bravo lub Brava - ten mniejszy.... Dodatkowa moja uwaga - zatrzymują po pierwszym wykroczeniu ... g...o prawda , miałem "przyjemność" być w W.O.R.D. na kursie zdjęcia punktów ( nie wtajemniczonych informuję iż można do takowego kursu podejść raz na 1/2 roku i 6 pkt. mniej - nie musi być to w rodzinnym mieście można to odbyć w każdym mieście z W.O.R.D. - proponuję sprawdzić bo , co miasto to swoje ceny - jak ja byłem to różnica między Lublinem a Radomiem była x 2 - taniej w Radomiu ) W trakcie w/w kursu jest wyświetlony film o ofiarach wypadków ( robi wrażenie , aż ciarki przechodzą po plecach ) i pogadanka z panią psycholog " ile punktów i za co " dodatkową "atrakcją" była obecność rzecznika K.W.P. ( przepraszam jeżeli pomyliłem funkcję lub godność ) Pana Kality - nie podam imienia gdyż nie chcę skłamać - który w trakcie swojego nazwijmy to "ekspoze" rozmawiał z nami i stwierdził że ( może nie są to idealne jego słowa ) nie opłaca się zatrzymywać kierowcy , który w terenie niezabudowanym jedzie 100 , a jak wjeżdża do zabudowanego to zwalnia do 60-70 , tylko lepiej to przez jakiś czas nagrywać i zsumować mu to wszystko .... I gdzie zatrzymywanie po pierwszym wykroczeniu....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rrr napisał:
To dorzućcie do tej listy srebrnego Citroena C5, nie pamiętam numeru, ale kilka razy widziałem go w akcji na krajowej 17 tuż za Lublinem w kierunku Kurowa. Poza tym w okolicach Międzyrzeca Podlaskiego jeździ bialska vectra, ale nie w kolorze srebrnym, tylko czarnym.
To ITD z Misiami do kompletu brakuje im tylko księdza i Służby Celnej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~karol~ napisał:
Ja mam prawo jazdy od 1981 r. Od tego czasu przejechałem Europę wzdłuż i wszech kilka razy. Uważam się za doświadczonego kierowcę. wiele widziałem. I z roku na rok coraz częściej zadaję sobie pytanie: Ludzie, gdzie i po co wy się spieszycie?? Czy nie lepiej jest wyjechać te kilkanaście minut wcześniej, aniżeli gnać na złamanie karku?? Po co jadąc od Warszzawy w kierunku Lublina wyprzedzacie za Jastkowem - często na trzeciego albo - co też widziałem -- z prawej strony. Przecież i tak wszyscy sie spotyaką na pierwszych swiatłach. Bez sensu. A z inej beczki -- korki w 90 proc,. powodują sami kierowcy. Zielone światło -- ptrzejeżdżają 4,5 samochody. Mogłoby dwa razy tyle, gdyby kierowcy ruszali z większą werwą. Skręt -- to samo, zwalniają do 5 km/h . Też bez sensu. A dla przeciwników sreberek -- życzę szerokiej drogi. Ale nie szukajcie na siłę wad i minusów ich pracy (sreberek), tylko okażcie więcej pokory. Tak, na drodze własnie pokora sie przydaje, zwłaszcza na polskich drogach.
Przeczytac slowa tego Pana 10 razy jak sie nie zapamieta to 100 i sie stosowac. Podpisuje sie pod tym rekami i nogami. A do swiatel i zielonego to mnie osobiscie krew zalewa jak widze ze sie pali zielone juz kilka sekund a niektorzy dopiero bieg wrzucaja, tragedia i pozniej sie dziwia ze tyle w korku stoja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za idiotyczny tytuł... łupią kierowców , policja zarobiła... najlepiej dać pozabijać niewinnych ludzi piratom drogowym.. a tej kasy i tak Policja na oczy nie zobaczy.. MEDIALNA NAGONKA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli remonty dróg będą polegały na kasowaniu dróg dwujezdniowych i zamianę ich w jednojezdniowe w z szerokim pasem środkowym i poboczami(dojazd do Kielc) to niech nikt się nie dziwi, że drogi będą się korkować. Wystarczy zobaczyć główne drogi dojazdowe w niedzielne popołudnie do Lublina, Kielc, Rzeszowa, Radomia... Remonty dróg i ich jakość...... Jak można zrobić wysokie wysepki na środku drogi bez ich dostatecznego oświetlenia i wymalowania jakichkolwiek znaków poziomych na drodze(Radom od strony PT - prawie 17km!!!!!!!)??? Jak można robić "jaja" zwalniające z wysokim krawężnikiem po prawej stronie??? Idzie zima, wcześnie się ściemnia, niedługo zacznie padać śnieg.... Ile wypadków się tam wydarzy??? Czy tam nie jeżdżą policjanci drogowi??? Oznakowani, nieoznakowani.... z wideo rejestratorami i bez, ze starego naboru i nowego - podobno już bardziej kumaci???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
turek napisał:
wycwanili się i często po nocy łapią w tedy w lusterku nie da się zauważyć najlepiej zakupić anty radar albo inny kiler
chłopcze, idź do szkoły albo poczytaj jak działa wideorejestrator. Żaden antyradar nie ochroni Cię przed "sreberkiem"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...